szekely.pl - Marek Szekely - fotoblog, fotografia, zdjęcia, kontakt, konsulting, ecommerce, doradztwo it » omnie.szekely

omnie.szekely

# omnie:

Pamiętacie przełom 99/00r.? Pluskwa milenijna okazała się medialną farsą, a internetowa bańka rosła. Kwaśniewski "zapił" podczas wizyty w Charkowie - z czego internauci kpią do dziś, a ja zacząłem na poważnie wiązać swoją przyszłość z internetem. Rozrywka jak rozrywka, ale potencjał biznesowy tego narzędzia już wtedy potrafiłem dostrzec. Z czasem zainteresowałem się programowaniem, informatyką, jednak dopiero zarządzanie procesami w firmach i informatyzacja tych procesów pozwoliły mi wspomniany potencjał wykorzystywać w pełni. I tak: studia, dyplom i w świat. Zacząłem przygodę w ecommerce, od pracy w firmie sprzedającej karmę dla zwierząt. Tam zdobyłem kontakty, które przekładają się obecnie na moją codzienną pracę. Ówczesna firma, niestety, z punktu widzenia rozwoju nie nie miała wiele do zaoferowania. Zmieniłem więc firmę, branżę i stanowisko. I znów: na większą skalę przećwiczyłem to, co już umiałem.

Niedawno odciąłem pępowinę, a przeszło dekadę doświadczeń zainwestowałem we własne działaności gospodarcze. I, w sumie, niewiele się zmieniło: firmy zgłaszają się do mnie, żeby zwielokrotnić przychody, uprościć procesy, zwiększyć wydajność pracowników - a ja służę doświadczeniem, moim i mojego zespołu - przyjaciół, których zaprosiłem do wspólnego stawiania czoła wyzwaniom, jakie dzisiejszy rynek stawia przed przedsiębiorcami.

# zainteresowania:

.djembe
.enduro
.fotografia
.góry
.rower (mtb, ostrekoło)